Ceník oprav

Odstraňování důlků a promáčklin bez poškození laku metodou PDR, která je rychlá a šetrná. Jedná se o vytlačování a vytahování plechu za studena bez poškození laku vozidla, bez broušení a tmelení.

Ceník oprav vozidel poškozených krupobitím.

Ceny opravy vozidel poškozených krupobitím, jsou velice individuální. Je potřeba spočítat počet důlků na vozidle, jejich velikost, případně složitost opravy. Pro přesné určení ceny opravy, mám k dispozici ceník všech pojišťoven. Tyto opravy mohou dosáhnout i několika desítek tisíc korun. 
U nepojištěných vozidel stanovuji cenu po prohlídce vozidla – individuálně. 

Ceny oprav promáčklin

Opravy promáčklin a jejich ceny jsou individuální. Platí zásada, že oprava metodou PDR by neměla překročit 70% ceny klasické opravy – lakování. Cena je určena rozsahem poškození konkrétního dílu a umístěním. Opticky stejná promáčklina na zadním blatníku, nebo spodní části dveří, je na opravu podstatně časově náročnější, jako promáčklina na předním blatníku, nebo kapotě vozu. Tedy i cena se bude lišit. Další vliv na cenu opravy má materiál, je-li díl z hliníku k ceně se připočítává 30%. Níže uvedené ceny jsou informativní.

Malé promáčkliny cca do 2.500Kč

Střední promáčkliny 2.500 - 6.000Kč

Velké promáčkliny - ceny dohodou.

Cenu jsem informativně schopen sdělit i po telefonické konzultaci, po zaslání několika fotografií poškozeného místa. Přesnou a konečnou cenu opravy PDR, Vám sdělím při fyzické prohlídce vozidla.

Odešlete nezávaznou poptávku