Jdi na obsah Jdi na menu

Ceník

Informace k cenám oprav karoserií vozidel, bez lakování metodou PDR. Vyřízení pojistné události zdarma. 

 

Ceny oprav promáčklin : 

     Opravy promáčklin a jejich ceny jsou individuální. Platí zásada, že oprava metodou PDR by neměla překročit 70% ceny klasické opravy - lakování. Většina oprav se pohybuje v cenové relaci od 500,-Kč do 4000,-Kč za poškozený díl na karoserii. Konkrétní poškození a ceny i ve fotogalerii.

     Cena je určena rozsahem poškození konkrétního dílu a umístěním. Opticky stejná promáčklina na zadním blatníku, nebo spodní části dveří, je na opravu podstatně časově náročnější, jako promáčklina na předním blatníku, nebo kapotě vozu. Tedy i cena se bude lišit. Další vliv na cenu opravy má materiál, je-li díl z hliníku k ceně se připočítává 20%. 

    Cenu jsem informativně schopen sdělit i po telefonické konzultaci, po zaslání několika fotografií poškozeného místa. Přesnou a konečnou cenu opravy PDR, Vám sdělím po fyzické prohlídce vozidla.  

 

Opravy a ceny oprav vozidel poškozeným krupobitím :

     Cena opravy vozidla poškozeného krupobitím, je dost individuální. Je potřeba spočítat počet důlků na vozidle, jejich velikost, případně složitost opravy. Pro přesné určení ceny oprav mám k dispozici ceník všech pojišťoven.   

 

 

 

Kontakt

+420 602 592 088

s.rakovsky@seznam.cz